Wesela i uroczystości rodzinne

Pokaz balonowy to wyśmienita okazja do tego, aby uczynić rodzinne wydarzenie nadzwyczajnym i niezapomnianym: ślub, komunię, urodziny lub imieniny najbliższych.

Jest to doskonały sposób na zwrócenie uwagi gości przyzwyczajonych już do standardowych atrakcji i występów. Goście biorący udział w takim pokazie bardzo długo będą jeszcze opowiadać o nim swoim znajomym, pokazywać zdjęcia i ewentualne upominki. To wspaniała i bezpieczna rozrywka dla bliskich osób w wieku od o do 1oo lat.

Pokaz można prowadzić późnym popołudniem i wieczorem. Po zapadnięciu zmroku, balon staje się gigantycznym lampionem. Pora roku nie gra roli. Zima to również znakomity okres dla tego typu atrakcji. Najlepsze warunki do rozpoczęcia występują zwykle na 1-2 godziny przed zachodem słońca, kiedy słabnie wiatr i stabilizuje się atmosfera. Udział w zabawie nie wymaga szczególnej kondycji, ponadprzeciętnej odwagi ani specjalnego ubioru.

Pokaz może zakończyć się lotem swobodnym bądź wznosami na linie. W pierwszym przypadku lot swobodny może być niezapomnianym przeżyciem dla Młodej Pary uświetniającym jeden z najważniejszych dla nich dni lub niesamowitą atrakcją dla bliskich osób. Pozostali uczestnicy obserwują start i majestatyczny lot balonu. Szczęśliwcy będący w koszu mają okazję doznać niepowtarzalnego uczucia wnoszenia się w przestworzach jakie dane jest tylko ptakom. Natomiast podczas wznosów na linie uczestnicy pokazu są wynoszeni od kilku do kilkudziesięciu metrów w górę i mogą podziwiać z wysokości przepiękne widoki okolicy. Dla uczestników takiego lotu jest to zazwyczaj niepowtarzalne i niezapomniane przeżycie, jest często przełamaniem lęku wysokości i strachu przed lataniem oraz zachętą do powtórzenia tego wyczynu następnym razem w locie swobodnym. W każdym przypadku możliwe jest wykorzystanie balonu jako niezwykłego pleneru dla sesji ślubnej. Nasz kosz mieści maksymalnie 3 osoby + pilot, i tyle, jednorazowo możemy wznieść osób, aby pokazać im piękno okolicy z loty ptaka. Podczas wznosów na linie na specjalne życzenie jesteśmy w stanie urozmaicić pokaz zabawą polegającą na rzucie markerami do wyznaczonego celu.